صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 13193                                               
طراحي محصول؛ روشهاي عملي براي توسعه نظام مند طراحي محصولات جديد
كتاب منبع
طراحي محصول؛ روشهاي عملي براي توسعه نظام مند طراحي محصولات جديد عنوان
مايك بكستر- ترجمه دكتر محمدرضا ميگون پوري و محسن محمدي نويسنده
1394/12/10 تاريخ

كتاب حاضر كه يك راهنمايي عملي براي طراحي و حتي توسعه نظام‌مند و علمي محصولات جديد مي‌باشد ترجمه گرديده و توسط سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي منتشر شده است.

خلاصه
انتشارات جهاد دانشگاهي مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

در دنياي امروزي كه رشد فناوري‌ها شتاب فزاينده اي گرفته و توسعه كسب وكارهاي دانش بنيان در فضاي رقابتي بسيار شديد مي‌باشد،‌ سازمانهاي براي بقاي خود نيازمند نوآوري متوالي و حساب شده براي كسب و حفظ مزيت رقابتي مي باشند تا بتوانند سهم مناسبي از بازار حوزه فعاليت خود را دارا شوند.

يكي از راههاي كسب مزيت رقابتي براي كسب و كارهاي موجود ارائه محصولات جديد به فراخور نياز جامعه مي‌باشد كه براي موفقيت در آن و به حداقل رساندن سود ناشي از آن مي‌بايست براساس يك الگوي منسجم و علمي عمل نمود.

طراحي محصول از كه مرحله توليد و ارائه ايده آغاز مي گردد سپس با توسعه مفهوم، آزمودن و در نهايت ساخت يا پياده سازي نمونه‌اي از آن ادامه يافته تا پس از گذراندن آزمونهاي ديگر به يك محصول يا خدمت قابل ارائه و داراي ارزش براي بازار تبديل گردد.
طراحان، ابتدا ايده محصول را در ذهن خود شكل مي دهند و سپس آنرا در پيكره يك محصول، مشهود و متجسم ساخته و با استفاده از علوم مختلف آنرا به محصول نهايي تبديل مي نمايند.

كتاب حاضر كه يك راهنمايي عملي براي طراحي و حتي توسعه نظام‌مند و علمي محصولات جديد مي‌باشد براي رفع اين نقيصه ترجمه گرديده و توسط سازمان همياري اشتغال دانش آموختگان (جهاد دانشگاهي) منتشر شده است تا انشاء الله بتواند در سالي كه به نام "حمايت از توليد ملي كار و سرمايه ايراني مزين گرديده، راهگشاي مناسب براي صاحبان كسب وكار و كارآفرينان باشد.

تصوير جلد كتاب 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است