صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 7432                                               
راهنماي كارافرينان
كتاب منبع
راهنماي كارافرينان عنوان
استيو بلنك و باب دورف/ ترجمه سيد رضا علوي و همكاران نويسنده
1395/06/27 تاريخ

كتاب راهنماي كارآفرينان، قدم به قدم و با جزييات به كارآفرينان ياد مي دهد كه چگونه فرآيند كشف مشتري را در عمل پياده كرده، بوم مدل كسب و كار را براي نظارت بر اين فرايند به كار گيرند و همچنين اطلاعاتي ارزشمند درباره چگونگي كسب، حفظ و افزايش مشتري ارائه مي دهد.

خلاصه
سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

 كتاب پرفروش The Startup Owner’s Manual نوشته استيو بلنك، پس از يكسال تلاش مداوم يك تيم با رهبري رضا علوي، مدير شعبه سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان در جهاددانشگاهي خوزستان ، ترجمه و منتشر شد. اين كتاب كه تا كنون به بيش از 18 زبان دنيا ترجمه شده، با مجوز رسمي از ناشر و نويسنده آن براي اولين بار در ايران با نام «راهنماي كارآفرينان: هدايت گام به گام براي ساختن شركتي موفق» با حمايت سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان، روانه بازار شد.
كتاب راهنماي كارآفرينان، مرجعي ضروري براي همه ي موسسان كسب و كارهاي نوپا، سرمايه گذاران، كارآفرينان و مربيان است. اين كتاب حاصل تجربه اي ده ساله از آموخته هايي درباره چگونگي موفقيت استارتاپ ها و كسب و كارهاي نوپا است.
در صورت تمايل به دريافت اخبار و اطلاعات بيشتر درباره اين كتاب به  سايت  www.farsilean.irمراجعه نماييد.
كتاب راهنماي كارآفرينان، قدم به قدم و با جزييات به كارآفرينان ياد مي دهد كه چگونه فرآيند كشف مشتري را در عمل پياده كرده، بوم مدل كسب و كار را براي نظارت بر اين فرايند به كار گيرند و همچنين اطلاعاتي ارزشمند درباره چگونگي كسب، حفظ و افزايش مشتري ارائه مي‌دهد.
اين راهنماي 600 صفحه اي حاوي بيش از صدها نمودار، مدل، جدول، گراف به انضمام 77 چك ليست با ارزش است كه ما را براي ساختن كسب و كاري سودآور هدايت مي كند. اين كتاب كمك مي كند تا:
- از 9 اشتباه مرگباري كه مانع موفق كسب و كارها هستند اجتناب كنيم.
- از مدل توسعه مشتري براي تحقق ايده كسب و كارمان استفاده كنيم.
- از بوم مدل كسب و كار براي سازماندهي فرضه هاي كسب و كارمان بهره ببريم.
- مشتريان خود را شناسايي كرده و تعيين كنيم كه چگونه آن ها را كسب، حفظ و افزايش دهيم.
جهت تهيه كتاب و استفاده از تخفيفات ويژه اساتيد و دانشجويان، ارگانها و سازمانها، و نيز تعداد بالا، با شماره  9- 88898036 داخلي 281  يا 236 تماس حاصل فرماييد.

 

 
 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است