صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 11590                                               
نشريه تجارت آفريقا
نشريه منبع
نشريه تجارت آفريقا عنوان
نويسنده
1387/12/14 تاريخ

نشريه تجارت آفريقا اين فرصت را در اختيار مخاطب قرار مي‌دهد تا با استفاده از مطالب آن به شمايي کلي از قاره سياه دست يابند. نشريه‌اي که مي‌تواند پاسخگوي نياز به تحليل باشد و دورنمايي را در اختيار کساني قرار دهد که سرمايه‌گذاري در آفريقا برايشان از هر چيزي مهمتر است.

خلاصه
روزنامه دنياي اقتصاد مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

براي کساني که رويدادهاي جهان را از طريق نشريات معتبر دنبال مي‌کنند معرفي يک نشريه جديد در حوزه سياست و اقتصاد مي‌تواند خبر خوبي باشد.

نشريه‌اي که با داشتن سايتي پر و پيمان مي‌تواند پاسخگوي نياز به تحليل باشد و دورنمايي را در اختيار کساني قرار دهد که سرمايه‌گذاري در آفريقا برايشان از هر چيزي مهمتر است.

در واقع نشريه تجارت آفريقا اين فرصت را در اختيار مخاطب قرار مي‌دهد تا با استفاده از مطالبي که نويسندگان آن مي‌نويسند به شمايي کلي از قاره سياه دست يابند.

نکته جالب در مورد اين نشريه، وجود بخش مجزايي است به نام خاورميانه. البته فکر مي‌کنيد که در اين مجله بخش‌هاي ديگري مانند اروپا و آمريکا هم وجود دارد، اما اين طور نيست و فقط بخش خاورميانه توانسته جاي ثابتي در اين نشريه داشته باشد.

اين نشريه در 1966 تاسيس شده و در پاريس، لندن و نيويورک دفاتر نمايندگي خود را بنا کرده است. «آفريقاي جديد» و «خاورميانه» عناوين ديگر نشرياتي هستند که توسط تحريريه همين ماهنامه نوشته مي‌شوند.

اين ماهنامه يک نشريه اقماري ديگر هم دارد به نام «آفريقا بانکر». بيشتر مطالب اين نشريه در حوزه اقتصاد پولي کشورهاي آفريقا و خاورميانه نوشته مي‌شوند و اتفاقا مطالب بسيار پرباري هم دارند. اما از آن روي که قاطبه نشريات آفريقايي در ميدان رقابت با همتايان اروپايي و آمريکايي مجالي براي خودنمايي ندارند اين ماهنامه هم مهجور مانده است.

نکته ديگر در مورد آن، ارسال رايگان ديجيتالي است. شما مي‌توانيد با مراجعه به نشاني اينترنتي http://www.africasia.com/اين نشريه را بخوانيد و همان جا، بالاي صفحه، ايميل خودتان را وارد کنيد تا نشريه به رايگان در اختيارتان قرار گيرد؛ البته نسخه ديجيتالي آن.

قيمت اين ماهنامه 12 دلار است که مي‌تواند براي چنين نشريه خوبي بسيار مناسب هم باشد. بد نيست ببينيد آفريقا چه نظري در مورد خاورميانه دارد.

در باره اين مجله مي‌توان به اين نکته هم اشاره کرد که هربار سرمقاله اين نشريه را يکي از چهره هاي معتبر دانشگاهي مي‌نويسد و از اين رو براي کساني که به مباحث آکادميک علاقه دارند مي‌تواند جذاب باشد.

البته مي‌توانيد از طريق همان نشاني اينترنتي و ايميل با اين نشريه هم در ارتباط باشيد و مطالب خود را براي چاپ ارسال کنيد.اين ماهنامه براي مطالبي که از خاورميانه ارسال مي‌شود ارزش دو چنداني قايل است.

نکته پاياني اين که بسياري از مطالب اينترنتي اين ماهنامه در ورژن کاغذي آن هم به چشم مي‌خورد اما مي‌توان حدس زد مانند بسياري از نشريات از اين دست تعدادي از مطالب کليدي حذف شده باشد که تعدادشان اندک است.

تصوير جلد نشريه



 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است