صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 3580                                               
راه روشن
كتاب منبع
راه روشن عنوان
مركز كارآفريني دانشگاه صنعتي شريف نويسنده
1391/04/19 تاريخ

تاب حاضر كه در 2 بخش كلي تدوين شده است مي‌كوشد تا ضمن آشنا نمودن علاقه‌مندان با فضاي كارآفريني در دانشگاه و ايجاد انگيزه براي حركت پوياي آن‌ها در خط سير كارآفرين شدن، ابزارها و نهادهاي مرتبط را معرفي نمايد. ب

خلاصه
مركز كارآفريني دانشگاه صنعتي شريف مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

كتاب حاضر كه در 2 بخش كلي تدوين شده است مي‌كوشد تا ضمن آشنا نمودن علاقه‌مندان با فضاي كارآفريني در دانشگاه و ايجاد انگيزه براي حركت پوياي آن‌ها در خط سير كارآفرين شدن، ابزارها و نهادهاي مرتبط را معرفي نمايد. با اين رويكرد در بخش اول، نهادهاي حامي كارآفريني و توسعه كسب و كار در دانشگاه صنعتي شريف معرفي شده‌اند كه عبارتند از: مركز كارآفريني، مركز رشد فناوري‌هاي پيشرفته، صندوق پژوهش و فناوري غير دولتي توسعه صادرات شريف، مركز دانشجويي حمايت و توسعه فناوري طلوع، پارك فناوري پرديس و بنياد شريف. در اين بخش ضمن معرفي مختصر هر نهاد، خلاصه‌اي از فعاليت‌هاي آن به اختصار ذكر گرديده و براي ايجاد سهولت در ارتباط و مراجعه علاقه‌مندان، اطلاعات تماس آن‌ها نيز آورده شده است.

در بخش دوم كتاب، پيرو فعاليت‌هاي انجام شده در مركز به منظور انتقال تجربيات ارزنده و فناوري‌هاي ايجاد شده به دست فارغ‌التحصيلان موفق دانشگاه و نقش‌آفرينان عرصه صنعت كشور در قالب مجموعه كتاب‌هاي «سي كارآفرين» كه تاكنون چهار جلد از آن به چاپ رسيده است، گزيده سخنان يكصد نفر از اين عزيزان به همراه تعاريف آنان از مقوله كارآفريني و تجربيات عملي آنان آورده شده است. انتظار مي‌رود اين انتقال تجربه و «راه روشن» تصوير شده، مشتي نمونه خروار باشد تا شوق خطر كردن و ورود به صحنه كار و كوشش را در ميان دانشجويان و فارغ‌التحصيلان جوان، تقويت نمايد.

تصوير جلد كتاب
بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است