صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 3347                                               
شناسايي راهبرد‌‌هاي بازاريابي براي تأمين مالي شركت‌هاي در مرحلة رشد
مقاله منبع
شناسايي راهبرد‌‌هاي بازاريابي براي تأمين مالي شركت‌هاي در مرحلة رشد عنوان
مهران رضواني ؛ پريسا فتايي نويسنده
1395/12/04 تاريخ

توجه به تأمين مالي و ابزارهاي بازاريابي براي تأمين مالي سهم بالايي در رفع مشكلات تأمين مالي شركت‌ها و جلوگيري از ورشكستگي آن‌ها دارد.

خلاصه
فصلنامه علمي پژوهشي توسعه كارآفريني مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

چكيده

توجه به تأمين مالي و ابزارهاي بازاريابي براي تأمين مالي سهم بالايي در رفع مشكلات تأمين مالي شركت‌ها و جلوگيري از ورشكستگي آن‌ها دارد. در اين پژوهش، بعد از مرور تحقيق‌هاي صورت‌گرفته در زمينة بازاريابي و كاربرد آن در تأمين مالي و مصاحبه‌هاي نيمه‌ساختاريافته، ابتدا مؤلفه‌هاي بازاريابي تأمين مالي شناسايي و سپس براساس آن‌ها راهبرد‌‌هاي بازاريابي براي تأمين مالي تدوين شد. رويكرد پژوهش كيفي است.

روايت‌هاي مصاحبه‌شوندگان به‌منظور تحقق اهداف مطالعه، به‌صورت كاربردي و با روش روايتي و ابزار مصاحبة نيمه‌ساختاريافته براساس پروتكل 5wh مستند شد و درنهايت يافته‌ها با نرم‌افزار Atlas ti دسته‌بندي و تحليل شد. جامعة آماري شامل مديران ارشد شركت‌هاي فعال در مرحلة رشد صنعت غذايي استان تهران مي‌شود كه 12 نفر از مديران ارشد به شيوة دردسترس براي نمونة آماري درنظر گرفته شده‌اند.

كدگذاري داده‌ها در سه مرحله شامل كدگذاري اوليه، ثانويه و شناسايي مقوله‌ها انجام گرفت و نتايج پژوهش راهبرد‌‌هاي بازاريابي را براي تأمين مالي از جمله توسعة سرمايه‌گذاري، حفظ سرمايه‌گذاران فعلي و عقب‌نشيني در سرمايه‌گذاري و همچنين اقدامات بازاريابي را براساس سه عنصر بازاريابي تأمين مالي از جمله آميخته بازاريابي، بخش‌بندي بازار و تمايز ارائه مي‌دهد.

لطفا براي دريافت متن كامل مطالعه كليك كنيد
بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است