صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 5625                                               
قانون منبع
سند ملي توسعه استان فارس عنوان
سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور نويسنده
1384/08/28 تاريخ

اين سند شامل اصلي‌ترين قابليت‌‌هاي توسعه، عمده‌ترين تگناها و محدوديت‌هاي توسعه، مسائل استان، هدف‌ها و راهبردهاي بلند مدت توسعه استان فارس در برنامه چهارم توسعه است.

خلاصه
سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

اسناد ملي توسعه 30 استان كشور توسط هيات وزيران در جلسه مورخ 5/4/1384 بنا به پيشنهاد شماره 39238/101 مورخ 7/3/1384 سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور و به استناد تبصره ماده 72 و ماده 155 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران- مصوب 1383- به تصويب رسيد.

اين اسناد شامل اصلي‌ترين قابليت‌هاي توسعه، عمده‌ترين تنگناها و محدوديت‌هاي توسعه و شاخص‌هاي هدف كمي در برنامه چهارم توسعه مي‌شود. بر اين اساس سند ملي توسعه هر استان مبناي تهيه برنامه‌هاي ميان‌مدت و بودجه‌هاي سالانه آن استان است.

همچنين سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور موظف است با همكاري دستگاه‌هاي اجرايي ملي و استاني و در چارچوب اسناد بخشي و فرابخشي نسبت به تهيه برنامه‌هاي اجرايي و عملياتي شامل اهداف كمي و شاخص‌هاي هر بخش اقدام و به استان‌ها ابلاغ كند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...


حركت به چپ
حركت به راست


بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است