صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 20607                                               
قانون منبع
مصوبه شورايعالي اداري درخصوص تمهيدات توسعه سرمايه گذاري بخش غيردولتي عنوان
نويسنده
1386/04/31 تاريخ

مصوبه شورايعالي اداري درخصوص تمهيدات توسعه سرمايه گذاري بخش غيردولتي و حمايت از واحدهاي كوچك توليدي با استفاده از امكانات شركت شهركهاي صنعتي ايران تاريخ :82/04/22

خلاصه
نقطه تجاري ايران مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

عنوان بخشنامه :
مصوبه شورايعالي اداري درخصوص تمهيدات توسعه سرمايه گذاري بخش غيردولتي و حمايت از واحدهاي كوچك توليدي با استفاده از امكانات شركت شهركهاي صنعتي ايران

تاريخ :82/04/22
شماره بخشنامه :74039/1901


وزارت صنايع و معادن – سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور شوراي عالي اداري دريكصد و دومين جلسه مورخ 24/3/1382 بنا به پيشنهاد مشترك وزارت صنايع و معادن و سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور به منظور انسجام و جامعيت وظايف، تمركز وظايف و فعاليت هاي مرتبط و پيوسته و كاهش تشكيلات دولت و در جهت فراهم آوردن موجبات توسعه سرمايه گذاري بخش غيردولتي در مناطق كمتر توسعه يافته و حمايت از واحدهاي كوچك بخش غيردولتي يا بهره گيري از توانايي ها و امكانات بالقوه و بالفعل موجود در شركت شهر ك هاي صنعتي ايران تصويب نمود:

1- وظايف مربوط به سياستگذاري و تنظيم مقررات مربوط به حمايت هاي لازم از صنايع كوچك ، از سازمان صنايع كوچك ايران متنزع و به وزارت صنايع و معادن منتقل مي شود و تشكيلات اين وزارتخانه متناسب با انتقال وظايف مذكور حداكثر تا شهريور ماه سالجاري اصلاح مي گردد.

2- وظايف و فعاليت هاي اجرايي - حمايتي سازمان صنايع كوچك ايران به شركت شهركهاي صنعتي ايران منتقل شده و عنوان اين شركت به سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران كه به صورت شركت دولتي اداره خواهد شد، تغيير مي يابد. سازمان مزبور موظف است با انجام اقدامات لازم و با مشاركت تشكل هاي غيردولتي موجبات توسعه صنايع كوچك در بخش غيردولتي را فراهم كند.

3- با اجراي بند هاي 1و2 كليه مسئوليت ها ، اختيارات، نيروي انساني ، اعتبارات ، بدهي ، دارايي ها و اموال آن با تشخيص وزارت صنايع و معادن حسب مورد به وزارتخانه ها و يا سازمان صنايع و شهركهاي صنعتي ايران واگذار مي گردد.

4- وزارت صنايع و معادن مكلف است درچارچوب مفاد اين مصوبه و به منظور كاهش تصدي دولت افزايش سطح اشتغال، بهبود روشهاي توليد، كاهش ضايعات و ارتقاي مهارت كاركنان و در جهت فراهم آمدن موجبات توسعه كارآفريني و كمك به سياستهاي توسعه منطقه اي حداكثر ظرف مدت 3 ماه اساسنامه شركت شهركهاي صنعتي ايران را مورد بازنگري قرارداده و پس از تاييد سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور به عنوان اساسنامه سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران به تصويب هيات وزيران برساند.

5- وزارت صنايع و معادن مسئول حسن اجراي اين مصوبه خواهد بود و گزارش پيشرفت كار را به دبيرخانه شورايعالي اداري ارائه مي نمايد.

 محمد ستاري فر - معاون رئيس جمهور و دبير شوراي عالي اداريحركت به چپ
حركت به راست


بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است