صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 4191                                               
بخشودگي مالياتي واحدهاي فعال در امر آموزش
قانون منبع
بخشودگي مالياتي واحدهاي فعال در امر آموزش عنوان
فني و حرفه‌اي استان تهران نويسنده
1391/12/08 تاريخ

مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان تهران از بخشودگي مالياتي واحدهاي توليدي، خدماتي و صنعتي در صورت فعاليت مستمر آموزشي خبر داد.

خلاصه
خبرگزاري ايسنا مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

حميد رضا خانپور به خبرنگار تعاون و اشتغال ايسنا، گفت: بر اساس تبصره دو ماده 38 قانون ماليات بر ارزش افزوده، واحدهاي توليدي، خدماتي و صنعتي كشور در صورت داشتن فعاليت مستمر آموزشي و مهارت آموزي از مزاياي بخشودگي مالياتي بهره‌مند مي‌شوند.

وي ادامه داد: موسسات كارآموزي آزاد نيز در صورت فعاليتهاي مهارت‌آموزي و ارائه آموزشهاي فني و حرفه‌اي و همكاري با ادارات فني و حرفه‌اي استانها از اين بخشودگي بهره‌مند خواهند شد.

خانپور تصريح كرد: در حال حاضر آموزشها از هزينه‌اي به سرمايه‌اي و نخبه‌گرايي به فراگيري آموزشهاي عالي سوق پيدا كرده است.

وي اولويت آموزشهاي كوتاه مدت منطبق با نياز بازار كار و محصول محوري را مورد تاكيد قرار داد و گفت: سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور تنها متولي آموزشهاي كوتاه مدت كاربردي و غير رسمي در كشور است و با توجه به تاثيرگذاري و اهميت آموزشهاي فني حرفه‌اي و مهارتي در توانمندسازي نيروي انساني، واحدهاي توليدي، خدماتي، صنعتي و تجاري بايد از اين آموزشها بهره بگيرند.

دبير كارگروه اجرايي تبصره دو ماده 38 قانون ماليات بر ارزش افزوده درعين حال با اشاره به ابلاغ سياستهاي كلي توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني تاكيد كرد: توانمندسازي و ارتقاي‌ بهره‌وري نيروي كار بنا به تاكيد مقام معظم رهبري با افزايش انگيزه، مهارت، خلاقيت، ايجاد تناسب بين مراكز آموزشي و پژوهشي با نياز بازار كار، بسترسازي اشتغال محقق خواهد شد.

خانپور در پايان از تمام واحدهاي فعال اقتصادي خواست تا با ايجاد مراكز كارگاهي و آموزشهاي تخصصي و مهارتي، نسبت به ارتقاي‌ سطح مهارت نيروهاي كار خود اقدام كنند.حركت به چپ
حركت به راست


بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است