صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 8435                                               
ماده 4 آيين‌نامه اجرايي قانون مقررات صادرات و واردات اصلاح مي‌شود
قانون منبع
ماده 4 آيين‌نامه اجرايي قانون مقررات صادرات و واردات اصلاح مي‌شود عنوان
نويسنده
1386/07/09 تاريخ

هيات وزيران به پيشنهاد وزارت بازرگاني با اصلاح مادهء 44 آيين‌نامه اجرايي قانون مقررات صادرات و واردات مصوب 1372 موافقت كرد.

خلاصه
روزنامه سرمايه مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

هيات وزيران به پيشنهاد وزارت بازرگاني با اصلاح مادهء 44 آيين‌نامهء اجرايي قانون مقررات صادرات و واردات مصوب 1372 موافقت كرد.

به گزارش روابط عمومي وزارت امور اقتصادي و دارايي، براساس اين مصوبه، وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي  مسوول تعيين ضوابط، مقررات و استانداردهاي بهداشت انساني، دامي و نباتي كه براي ترخيص و ورود كالا، رعايت آن‌ها ضرورت دارد موظف‌اند بدون در نظر گرفتن موافقت يا مخالفت خود با ورود يا صدور كالا، ضوابط ياد شده را به وزارت بازرگاني اعلام كنند و وزارت ياد شده به صورت عام با انتشار در رسانه‌هاي گروهي به اطلاع واردكنندگان و صادركنندگان و سازمان‌هاي اجرايي برسانند، در غير اين صورت وزارتخانه يا سازمان مسوول نمي‌تواند از ترخيص كالاهايي كه ضوابط آن‌ها را اعلام نكرده، _جلوگيري كند.

اين گزارش مي‌افزايد: «وزارتخانه‌ها و سازمان‌هايي كه مسوول صدور مجوزهاي لازم هستند، موظفند ظرف دو هفته اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتني است موارد استثنا و نيز هر گونه اعمال محدوديت در مبادي ورودي و خروجي كشور با اعلام وزارت بازرگاني در كميسيون مادهء 11) آيين‌نامهء اجرايي قانون مقررات صادرات و واردات تعيين مي‌شود. ورود كالاهايي كه سابقهء قبلي ورود از كشور مبدا را ندارند جزو استثنائات است.
بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است