صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 24089                                               
گزارش منبع
نيروي انساني و قانون كار در كره جنوبي عنوان
نويسنده
1384/03/09 تاريخ

وضعيت نيروي انساني در كره جنوبي، حقوق و انواع مزاياي موجود در قوانين كره جنوبي عنوان گرديده است.

خلاصه
مرجع
مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان
1 2 3 4 5 6 7 8 9

منابع انساني به روز كره جنوبي

كره جنوبي به طور كامل صدمات ناشي از بحران مالي آسيا را كه در اواخر سال 1997 و 1998رخ داد ،ترميم و اصلاح كرده است. از آن زمان تاكنون با اتخاذ يك برنامه مستحكم اقتصادي اين كشور ثبات يافته است به طوريكه در سه ماهه نخست سال رشد 6/4% و در سه ماهه بعد رشد 8% داشته است. معيارهاي اقدامات اصلاحي در كره تا حدي از هم گسيختند به طوريكه رشد سريع اصلاحات موجب خوشحالي و رضايت در ميان آنها شد. جدول زير وضعيت اشتغال و عملكرد اقتصادي اخير كره را نشان مي‌دهد.

جدول 1: رشد محصول ناخالص داخلي و بيكاري

منبع : بانك كره ، بانك جهاني ،

ماموران كره دولت كماكان در حال برنامه‌ريزي دقيق براي بازسازي اقتصادي در سال 2001 مي‌باشد كه شامل يك بررسي و بازبيني مجدد از شركتهاي كره‌اي مي‌شود. رئيس جمهور كره كيم دايونگ نقش بسيار موثري در اجراي اصلاحات دارد. در ميان مسائل ديگر، عمده تلاشهاي وي به قصد حذف اكثر موانع موجود بر سرراه سرمايه‌گذاري خارجي مي‌باشد. او همچنين بسيار تلاش مي‌كند كه ترسي كه از بيگانگان در كره وجود دارد را تغيير بدهد، و اينگونه مساله را عنوان مي‌كند كه تمامي شركتهايي كه در اين كشور مشغول به تجارت هستند بدون در نظر گرفتن اصليت و مليت مديران آنها، كره‌اي تلقي مي شوند. به علاوه دولت كيم اين اجازه را مي‌دهد كه در بازار املاك و مستغلات نيز سرمايه‌گذاري خارجي انجام شود و ادغام و يا حق مالكيت شركتها را قانوني سازد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است